کنسرت بانوان گروه نوشه تمدید شد

کنسرت بانوان گروه نوشه

کنسرت موسیقی پاپ گروه بانوان نوشه، در آخرین هفته از اولین ماه زمستانی ۱۳۹۸ به تمدید رسیده و در تالار وحدت برگزار می شود.
به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، گروه موسیقی بانوان نوشه به سرپرستی نیوشا بریمانی، در تاریخ ۲۷ دی ماه سال جاری و در تالار وحدت، به اجرای کنسرتی برای بانوان می پردازند.
در این کنسرت که برای پنج بانوی خواننده یعنی پریچهر خسروی، نوشین نامی، فروغ فضلی، شهره خیری و پگاه بزرگ طراحی شده، نیوشا بریمانی (سرپرست، کمانچه)، مینو قاسم پور (قانون)، رخساره رستمی (عود)، نیلوفر ابراهیمی (فلوت)، فروغ فضلی (پیانو)، آرمیتا فهیمی(گیتار باس)، سپیده شایگان (کیبورد)، حدیث کرمی (درامز) و نوازندگان میهمان، لیانا شریفیان (نی انبان)، غزال آخوندزاده (پیانو) به نوازندگی قطعات خواهند پرداخت.
همچنین گروه حرکت مهرگان به کارگردانی و طراحیِ حرکتِ مهرنوش مهرین فر، دستیاریِ سونیا علیپپور و هنرنمایی نگین صدق گویا، نازنین هندی، انوشه چگینی، شیدا زمانیان راد، زهرا جلیلی، سمیرا حمزه زاده، شکیبا مبصری، بهاره پیا، تینا بهرامی، آتنا صادقی، سپیده اسلامی، مهتاب دین محمدی، نیلوفر معرفت، ریحانه جعفری فاضل، کاملیا نصیری توانا، آدینه کزازی، فاطمه رمضانی و مونا فرشچیان، در کنار گروه ونوشه حضور و اجرا خواهند داشت.
تنظیم کننده قطعات این کنسرت امیر شهابی و تهیه کننده آن دکتر پرهام صوفی هستند.
شایان ذکر است که کنسرت بانوان گروه نوشه، در ساعت ۱۴ از تاریخ ۲۷ دی ماهِ جاری در تالار وحدت برگزار می شود و بهای بلیت های آن از ۵۰ و ۶۵ و ۸۰ و…الی ۱۸۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است. علاقمندان می توانند جهت خرید اینترنتی بلیت ها با قابلیت انتخاب صندلی، به سایت ایران کنسرت با آدرس www.iranconcert.com مراجعه نمایند.