ریچارد ای گرانت به جمع بازیگران سریال Loki پیوست

مراحل فیلمبرداری و تولید سریال Loki (لوکی) مدتی است که آغاز شده و به‌تازگی تصاویری نیز از پشت صحنه فیلمبرداری و تولید این سریال منتشر شده بود. حال در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، روند استخدام بازیگر برای سریال لوکی همچنان ادامه دارد. ریچارد ای گرانت، بازیگر نامزد دریافت یک جایزه اسکار برای بازی در فیلم ?Can You Ever Forgive Me (آیا اصلا می توانی مرا ببخشی؟)، به جمع بازیگران سریال Loki اضافه شده است. بااین‌حال، اطلاعاتی از نقش گرانت در این سریال در دسترس نیست، اما یک منبع نزدیک به تولید سریال می‌گوید که او تنها در یک قسمت سریال حضور دارد، اما این موضوع هنوز رسما تایید نشده است. تام هیدلستون قرار است بار دیگر نقش لوکی را در سریال Loki بازی کند.

علاوه‌بر هیدلستون و گرانت، اوون ویلسون، سوفیا دی مارتینو و گوگو امبتا-را، دیگر بازیگرانی هستند که تاکنون به سریال لوکی اضافه شده‌اند، اما اطلاعاتی از نقش این بازیگران نیز در دسترس نیست. مایکل والدرون که پیش از این در تیم تولید سریال Rick and Morty (ریک و مورتی) حضور داشته، به‌عنوان نویسنده فیلمنامه، شورانر و تهیه‌کننده در سریال Loki حضور دارد. همچنین وظیفه کارگردانی تمامی ۶ قسمت سریال لوکی بر عهده کیت هرون است. ما در این سریال قرار است نسخه‌ای از لوکی را مشاهده کنیم که در اتفاقات فیلم Avengers: Endgame (اونجرز: پایان بازی) توانست در برج اونجرز با تسراکت فرار کند. 

سریال Loki قرار است در اوایل سال ۲۰۲۱ از سرویس استریم دیزنی پلاس منتشر شود و به‌تازگی اولین تصویر این سریال در تیزر تریلر اختصاصی سریال‌های دنیای سینمایی مارول نیز منتشر شده است. گرانت با دنیای کمیک خیلی هم غریبه نیست و پیش از این نقش دکتر زندر رایس را در فیلم Logan (لوگان) بازی کرده بود. همچنین در همکاری دیگر با دیزنی، گرانت نقش ژنرال پراید فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker (جنگ ستارگان: رستاخیز اسکای واکر) را نیز بر عهده داشت و اخیرا در فیلم The Hitman’s Wife’s Bodyguard (بادیگارد همسر آدمکش) نیز به ایفای نقش پرداخته است. در حال حاضر گرانت در سریال Dispatches from Elsewhere نیز حضور دارد.