حضور بارون زیمو و باکی بارنز در تصاویر جدید سریال The Falcon and the Winter Soldier

از ماه گذشته مراحل فیلمبرداری و تولید سریال The Falcon and the Winter Soldier (فالکون و وینتر سولجر) رسما آغاز و مدتی پیش نیز تصاویر رسمی از این سریال در نمایشگاه کامیک کان برزیل که با نام CCXP شناخته می‌شود، منتشر شد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصاویر جدیدی از پشت صحنه این سریال اکشن از دنیای سینمایی مارول منتشر شده است. طبق تصاویری که جاست‌جرد اخیرا منتشر کرده، مراحل فیلمبرداری و تولید سریال The Falcon and the Winter Soldier در آتلانتا در جریان است که در تصاویر جدید منتشر شده، شاهد حضور سباستین استن، بازیگر نقش باکی بارنز ملقب به وینتر سولجر با ظاهر و لباس کاملش هستیم.

در دیگر تصاویر منتشر شده از پشت صحنه سریال The Falcon and the Winter Soldier، آنتونی مکی، بازیگر نقش سم ویلسون ملقب به فالکون نیز دیده می‌شود که این تصاویر از زمان استراحت بازیگران گرفته شده است. علاوه‌بر حضور یک شخصیت ناشناس، در تصاویر دیگر دنیل برول، بازیگر نقش هلموت زیمو، نیز دیده می‌شود که مانند باکی بارنز، با لباس رسمی این شخصیت حضور پیدا کرده و تنها ماسک بارون زیمو را روی صورت خود ندارد. شما در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

تصویر پشت صحنه سریال The Falcon and the Winter Soldier

سباستین استن در نقش باکی بارنز (وینتر سولجر)، آنتونی مکی در نقش سم ویلسون (فالکون)، دنیل برول در نقش هلموت زیمو، امیلی ونکمپ در نقش شارون کارتر، وایت راسل در نقش جان واکر، میکی ایشیکاوا و دزموند چیام، دیگر بازیگرانی هستند که در سریال The Falcon and the Winter Soldier حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. دریک کولستاد که وظیفه نوشتن فیلمنامه هر سه قسمت فیلم John Wick (جان ویک) را بر عهده داشته، وظیفه نوشتن فیلمنامه و کاری اسکاگلند با سابقه کارگردانی برخی از قسمت‌های سریال The Handmaid’s Tale (سرگذشت ندیمه)، وظیفه کارگردانی هر ۶ قسمت سریال The Falcon and the Winter Soldier را بر عهده دارند. 

سریال The Falcon and the Winter Soldier در پاییز سال ۲۰۲۰ از سرویس استریم دیزنی پلاس منتشر خواهد شد.