برندگان جوایز Spirit Awards 2020 اعلام شدند؛ The Farewell بهترین فیلم

مطابقِ تازه‌ترین اخبارِ سینما و تلویزیون، شب گذشته سی‌وپنجمین دوره‌ی مراسم سالانه‌ی جوایز اسپیرت (Spirit Awards 2020) در سانتا مونیکا، کالیفرنیا برگزار شد و بهترین‌های سینمای مستقل معرفی شدند. در این مراسم فیلم The Farewell (وداع) به کارگردانی لولا وانگ توانست جایزه‌ی «بهترین فیلم سال» را دریافت کند و آدام سندلر و رنی زلوگر به ترتیب جایزه‌ی «بهترین بازیگر مرد» و «بهترین بازیگر زن» را از آن خود کردند. جوایز مستقل اسپیرت در سال ۱۹۸۴ با هدف اهدای جایزه به فیلمسازان مستقل پایه‌گذاری شد و این جایزه در ابتدا با نام‌های «فیندی» و «دوستان جوایز مستقل» نامیده می‌شد. شما می‌توانید در ادامه‌ی مطلب فهرست کامل برندگان ۳۵امین دوره‌ی مراسم جوایز اسپیرت را مشاهده کنید.

بهترین فیلم

بهترین کارگردانی

  • رابرت اگرز برای فیلم The Lighthouse
  • الما هارل برای فیلم Honey Boy
  • ژولیوس اونا برای فیلم Luce
  • برادران سفدی برای فیلم Uncut Gems (برنده)
  • لورین اسکافاریا برای فیلم Hustlers

بهترین فیلم اول

بهترین بازیگر نقش اول زن

  • کارن آلن  برای فیلم Colewell
  • هانگ چائو برای فیلم Driveways
  • الیزابت ماس برای فیلم Her Smell
  • مری کی پلیس برای فیلم Diane
  • الفری وودارد برای فیلم Clemency
  • رنی زلوگر برای فیلم Judy (برنده)

فیلم The Farewell

بهترین بازیگر نقش اول مرد

  • کریس گالوست برای فیلم Give Me Liberty
  • کلوین هریسون جونیور برای فیلم Luce
  • رابرت پتینسون برای فیلم The Lighthouse
  • آدام سندلر برای فیلم Uncut Gems (برنده)
  • ماتیاس اسخونارتس برای فیلم The Mustang

بهترین بازیگر نقش مکمل زن

  • جنیفر لوپز برای فیلم Hustlers
  • تیلور راسل برای فیلم Waves
  • ژائو شو-ژن برای فیلم The Farewell (برنده)
  • لورن اسپنسر برای فیلم Give Me Liberty
  • اکتاویا اسپنسر برای فیلم Luce

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

  • ویلم دفو برای فیلم The Lighthouse (برنده)
  • نوآ جوپ برای فیلم Honey Boy
  • شایا لباف برای فیلم Honey Boy
  • جاناتان میجرز برای فیلم The Last Black Man in San Francisco
  • وندل پیرس برای فیلم Burning Cane

بهترین فیلمنامه

  • نوآ بامباک برای فیلم Marriage Story (برنده)
  • جیسون بگو و شان اسنایدر برای فیلم To Dust
  • رونالد برونشتاین، بن سفدی و جاشوا سفدی برای فیلم Uncut Gems
  • چینونی چوکوو برای فیلم Clemency
  • تارل الوین مکرینی برای فیلم High Flying Bird

فیلم The Lighthouse

بهترین فیلمنامه‌ی اول

  • فردریکا بیلی و استفون بریستول برای فیلم See You Yesterday (برنده)
  • هانا باس و پال تورین برای فیلم Driveways
  • بریجت سویج کول و دنیل کرودی برای فیلم Blow the Man Down
  • جاسلین دبور و دان لوبه برای فیلم Greener Grass
  • جیمز مونتاگ و کریگ دبلیو. سانگر برای The Vast of Night

بهترین فیلمبرداری

  • تاد بانهازل برای فیلم Hustlers
  • جورین بلاشکه برای فیلم The Lighthouse (برنده)
  • ناتاشا بریر برای فیلم Honey Boy
  • چانانن چوترونگوی برای فیلم The Third Wife
  • پاول پوگورزلسگی برای فیلم Midsommar

بهترین تدوین

  • جولی بزیاو برای فیلم The Third Wife
  • رونالد برونشتاین و برادران سفدی برای فیلم Uncut Gems (برنده)
  • تایلر ال. کوک برای فیلم Sword of Trust
  • لوئیز فورد برای فیلم The Lighthouse
  • کریل میخانوفسکی برای فیلم Give Me Liberty

جایزه‌ی جان کاساوتیس

  • فیلم Burning Cane
  • فیلم Colewell
  • فیلم Give Me Liberty (برنده)
  • فیلم premature
  • فیلم Wild Nights with Emily

Marriage story

جایزه‌ی رابرت آلتمن

  • فیلم Marriage Story (برنده)

بهترین مستند

  • مستند American Factory (برنده)
  • مستند Apollo 11
  • مستند For Sama
  • مستند Honeyland
  • مستند Island of the Hungry Ghosts

بهترین فیلم بین‌المللی

  • فیلم Invisible Life – برزیل
  • فیلم Les Misérables – فرانسه
  • فیلم Parasite – کره‌ی جنوبی (برنده)
  • فیلم Portrait of a Lady on Fire – فرانسه
  • فیلم Retablo – پرو
  • فیلم The Souvenir – بریتانیا

جایزه‌ی Piaget Producers

  • مولی اشر (برنده)
  • کریستا پاریس
  • رایان زاکاریاس

فیلم Parasite

جایزه‌ی Someone to Watch

  • راشاد ارنستو گرین برای فیلم Premature (برنده)
  • اش میفیر برای فیلم The Third Wife
  • جو تالبوت برای فیلم The Last Black Man in San Francisco

جایزه‌ی Truer Than Fiction

  • خلیل‌ اله برای فیلم Black Mother
  • دیوی روتبارت برای فیلم 17 Blocks
  • نادیا شیهاب برای فیلم Jaddoland (برنده)
  • اریک استول و چیش وایتساید برای فیلم América

جایزه‌ی Annual Bonnie 

  • ماریل هلر
  • لولو وانگ
  • کلی ریکارد (برنده)